Vivax Y-Design soojuspump ACP-12CH35AEYI

 • Suurim hooajaline kasutegur SCOP 5.3 A +++
 • 8 ° C  režiim
 • Põhikütteks -90m2
 • Abikütteks-120m2
 • Jahtus -60m2
 • Kaminafunktsioon
 • Vaikne töö
 • Isepuhastuv funktsioon
 • ECO funktsioon
 • Liikumisandur
 • Filtri funktsioonid
 • ECO režiim
 • Wifi
 • 1W ooterežiimis
 • Jälgi mind silm
 • Välisõhu lubatud tööpiirkond kütmisel: -32 ° C ~ 50 ° C
 • Välisõhu lubatud tööpiirkond jahutusel : -25 ° C ~ 50 ° C
 • Digitaalne ekraan
 • Sisseehitatud WiFi
 • Vivax Y-DESIGN soojuspump on varustatud intelligentse anduritehnoloogiaga, mis mõõdab lisaks temperatuurile ka ruumi niiskustaset.
 • Garantii: 3 aastat

Vivax Y-DESIGN – kõige energiatõhusam õhksoojuspump 

Bränd Vivax on Horvaatia toode, mis on Horvaatia turul olnud alates 2004. aastast.

Vivaxi õhksoojuspumbad – inimestele mõeldud – kõigile käeulatuses.

Mugava ruumi esimene eeldus on puhas ja värske sobiva temperatuuriga õhk. Vivaxi õhksoojuspumbad on välja töötatud uusimate, kõige uuendusmeelsemate tehnoloogiliste saavutustega, mistõttu on Vivaxi õhksoojuspumbad töökindlad, vaiksed ja energiasäästlikud koduse kütte- ja jahutusseadmed. Õhksoojuspumba VIVAX leiate  kütte- ja jahutuslahendusi lisaks kodudele ka töökohtadele, kontoritesse, ladudesse ja tööstusse. Meie kollektsioon ulatub suvilast kuni ärikeskuste ja korterelamuteni.

M San Groupe on üks suurimaid tehnoloogiatoodete ja komponentide tootjaid / edasimüüjaid Euroopas. Vivax on üks M San Grupi tuntumaid kaubamärke.
Tootmine toimub vastavalt Euroopa kvaliteedisüsteemile, mis tähendab, et toodete kõigi komponentide tootmist kontrollitakse hoolikalt. Lõpptooteid testitakse uusimate katsemeetodite abil. Tänu rangeimale kvaliteedikontrollile, alates kõigi komponentide sisenemise kontrollist kuni lõpptoodete kvaliteedikontrollini, vastavad Vivaxi tooted kõigile Euroopa sertifikaatidele.

SUUR TÕHUSUS

Elu- ja äripindade õhksoojuspumba Vivax mudelid saavutavad uue A-reitingu, mis on praegu Euroopa Liidu energiamärgise kõrgeim tase. Energiasäästlikumad mudelid on jõudnud ka kõrgeima saavutatava A +++ tasemeni.
Uus energiamärgistuse nõue (EL) 626/2011

VIVAX Y-disaini  on stiilne  õhksoojuspump, mille aastase soojustegur on külmas kliimas 4,3. SCOP on 5,3, mis ületab kaugelt parima A +++ energiatõhususe klassi nõude.

Täiustatud invertertehnoloogia võimaldab seadet tõhusalt kasutada äärmuslikes ilmastikutingimustes. VIVAX teostab ka näiteks serveriruumide talvist jahutamist temperatuurini -25 ° C ja annab sooja kuni -32 ° C ning seade ei pea ennast välja lülitama.

Meie välisseadme olulised sulatamisfunktsioonid on välja töötatud intelligentseteks, nii et seade soojeneb talvel ilma tarbetute sulatamispausideta.

Vivax Y design soojuspump

Samuti reguleerib see temperatuuri vastavalt kaugjuhtimispuldi andurile, nii et see mitte ainult ei soojenda selle lähedust, vaid saate juhtpuldi viia soovitud kohta, kus teie määratud temperatuur püsib konstantsena.

Uut tüüpi intelligentne silm seadmes tuvastab inimese ja liikumise ning kontrollib seega teie valitud puhumist kas inimese suunas või temast eemal. Seda saab kasutada ka tühja ruumi kütmise vähendamiseks, et seda asjatult ei soojendataks.

Juhtmeta kaugjuhtimispuldiga saate juhtida kõike, sealhulgas taimeri seadeid, temperatuuri ja enneolematut õhuvoolu suunda. Follow me funktsioon võimaldab kaugjuhtimispuldil toimida temperatuuriandurina ja optimeerida toatemperatuuri. Unerežiimi funktsioon vähendab nii öist temperatuuri kui ka küttekulusid.

Seadmel on ka Wifi juhtimisfunktsioon, mis võimaldab teil seadet juhtida traadita võrgu kaudu tasuta nutiseadme rakendusega.

VIVAX Y-disain ühendab jõu ja disaini. Samuti on seadmel mitmeid huvitavaid funktsioone, näiteks funktsioon Intelligent Eye, mis suunab õhu automaatselt vertikaalselt ja horisontaalselt, kas järgides ruumis viibivaid inimesi või põgenedes neist. Suuremat energiatõhusust suurendab veelgi ökoenergia säästmise funktsioon. Rakenduse Self Clean isepuhastuv funktsioon takistab bakterite paljunemist siseüksuse rakus, nii et ruumi õhk püsib terve ja värske. Hooldustemperatuuri 8 ° C või 12 ° C saab valida ka mobiiltelefoni rakenduse abil kaugjuhtimise teel. Tänu suurele ventilaatoritrummile on helitase nagu sosin – ainult 20 dB (A)!
Puhumiskiirust saate protsendiskaalal peaaegu vabalt reguleerida, mis tähendab, et leiate kindlasti sobiva õhuvoolu, mis öösel ei sega.
Siseüksusel on niiskuse andur, et mõõta ruumi niiskust kuivatamise ajal.

Kamina funktsioon on automaatne. Seade vähendab oma võimsust järk-järgult nulli, kui tuvastab, et töötab mõni muu soojusallikas. Õhusuunaja tõuseb automaatselt üles ja puhumine jätkub  piisava kiirusega. . Kui kamin jälle jahtub, hakkab Y-disain automaatselt vastutama kütmise eest, kuni -32 ° C.

Uus külmutusagens R32 on oluline samm õiges suunas kasvuhoonegaaside vähendamiseks. GWP väärtus R32 vs R410A on langenud kolmandikuni. Külmutusagensil R32 on selgelt väiksem keskkonnamõju kui kunagi varem.

Lühem sulatamisaeg viib ruumis parema mugavustundeni. Tavapärane sulatamine töötab ainult 10 minutit iga 50 minuti järel. Vivaxi intensiivne sulatamine võetakse kasutusele ainult vajadusel, mis tähendab väiksemat elektritarbimist. See välistab tarbetu sulatamisprotsessi. Külmutusgaasi lekke indikaatorKülmutusagensi lekke korral tühistab siseseade vea “EC” ja lõpetab automaatselt töö. Selle ettevaatusabinõuga võetakse kompressori kahjustusi.Kliimaseadmete kasutamine vajaduse korral Temperatuurianduri rikke korral kuvavad teised kliimaseadmed tavaliselt vea ja seiskuvad, samal ajal kui Vivaxi kliimaseadmed töötavad hädavajaliku kasutamise korral edasi.

VIVAX ohksoojuspumba kyljed

Puhumismahtu saab reguleerida protsentuaalse täpsusega ja õhuvoolu suundumus on mitmekülgne.

VIVAX soojuspumba niiskusandur

Õhksoojuspumbal VIVAX on ka niiskusandur

Intelligent Eye VIVAX

Õhksoojuspumbas Intelligent Eye VIVAX

VIVAX õhksoojuspump

VIVAX õhksoojuspump, mõnus tuul

 • Liikumisandur
 • Blow away people / Blow järgneb inimestele
 • Tajub, kui ruumis on rohkem inimesi / Õrn tuuleke, kui ruumis on vähem inimesi

Y-DESIGN toob kena sooja õhuvoolu kuni varvasteni ja kevadise tunde igasse kodunurka. Jahutage õhku lakke puhudes, võimaldades nautida ühtlasemat jahedust enda ümber.

Võta ühendust

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Edasimüüjad

Kui soovid soojuspumba tellida koos paigaldusega, siis võta ühendust meiega.